Apie mus

Nuo 2009 metų, esame vieni didžiausių skandinaviškos medienos importuotojų Lietuvos rinkoje. Parduodami  skandinaviškos medienos gaminiai, skirti bendrastatybai, vidaus ir lauko apdailai.

Didžioji dalis mūsų parduodamos produkcijos pagaminta iš šiaurinės eglės ir pušies medienos. Dėl šalto ir atšiauraus klimato, medžiai auga lėčiau, mediena yra kietesnė, patvaresnė, tankesnės rievių strukūros, mažiau šakų ir sakų maišelių.

Medenis - skandinaviskos-medienos-e-parduotuve
Medenis - skandinaviskos-medienos-e-parduotuve

UAB „Medenis” – vienintelis oficialus Švedijos fasado ir vidaus apdailos dailylenčių
gamintojo „Lundgrens Hyvleri“ atstovas Lietuvoje

Kodėl mes?

PATRAUKLIOS KAINOS

Importuojame didmeninius produkcijos kiekius, siūlome  stabilias ir konkurencingas kainas.

Medenis-skandinaviskos-medienos-e-parduotuve2
Kokybės garantija

Skandinavijos gamintojai pasižymi ilgametėmis gamybos tradicijomis, pjaunama mediena tvirtesnė, išlaiko stabilesnius matmenis, mažiau šakų ir sakų maišelių.

Medenis-skandinaviskos-medienos-e-parduotuve3
Tikslus tiekimas

Palaikome populiariausius produktus savo sandėliuose, prekes pristatome tiksliai sutartu laiku.

Medenis-skandinaviskos-medienos-e-parduotuve4

Ilgalaikis
bendradarbiavimas

Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo Esamiems klientams taikome išskirtines salygas.

Medenis-skandinaviskos-medienos-e-parduotuve5
Lankstumas

Didmeniniams kiekiams taikome išskirtines nuolaidas, tiekiame prekes ir pagal kliento poreikius.

Medenis-skandinaviskos-medienos-e-parduotuve6
Patikimi tiekėjai

Dirbame tik su patikimais gamintojais, prisitaikome prie reikiamų terminų ir gaminių specifikacijos.

UAB ,,Medenis” –
LHM įmonių grupės narys

UAB ,,Medenis” –
LHM įmonių grupės narys

LHM įmonių grupę sudaro 9-ios lietuviško kapitalo kompanijos, veikiančios Lietuvoje ir Norvegijoje. LHM įmonėse dirba daugiau nei 150 savo srities specialistų, kurie generuoja inovatyvias idėjas, kuria ir įgyvendina unikalius projektus.

Savo veiklą LHM pradėjo dar 2003 metais, kuomet įmonės įkūrėjams kilo idėja, suvienijus kompetencijas ir įgūdžius, pradėti statyti rąstinius kalnų namus Norvegijos rinkai. Kokybė – visada buvo aukščiausias LHM prioritetas. Išsikelti tikslai skatino įmonę tobulėti, modernizuoti procesus, optimizuoti veiklą, ieškoti kokybiškų žaliavų, užtikrinančių aukščiausią gaminamo produkto kokybę visuose statybų etapuose. Deja, Lietuvos rinka, medienos žaliavos, atitinkančios LHM kokybės standartus, pasiūlyti negalėjo ir negali iki šiol. Dirbdami Skandinavijos regione, LHM vadovai suprato, kad šiauriniuose regionuose lėtai augančių medžių mediena yra itin vertinga: tvirta, ilgaamžė, gražios struktūros, turinti mažai šakų – būtent tokia, kokios reikia prabangiems kalnų namams statyti.

Taip 2008 metais savo veiklą pradėjo UAB „Medenis”. Pagrindinė įmonės veikla buvo organizuoti medienos gaminių: lauko ir vidaus dailylenčių, grindlenčių, apvadų, pirkimą ir tiekimą kalnų namų statybai. Šiandien “Medenis” yra daugelio Lietuvoje veikiančių įmonių, užsiimančių karkasinių, rąstinių, modulinių namų statyba, pagrindinis medienos gaminių tiekėjas.

Kiek vėliau, stebint klientų poreikius, rinkos potencialą, bei siekiant statyti aukščiausios kokybės namus „iki rakto”, nuspręsta pradėti gaminti individualaus dizaino baldus – įkurta įmonė “LHM Interior”, bei medinius vidaus laiptus – įkurta įmonė „LHM Step”.